PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Statystyka

Użytkowników : 60
Artykułów : 354
Odsłon : 1229175

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

ASUS: nowa odsłona serii U - wydajność i design PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysiek   
sobota, 27 listopada 2010 12:48
ASUS wprowadza na rynek dwa nowe ultra cienkie notebooki o wysokiej wydajności - U31 i U41. Producent kontynuując najwyższe standardy zapoczątkowane w poprzednich modelach, wyposażył nowości w procesory Intel Core i3 oraz i5. Ponadto zastosowano w nich technologię Super Hybrid Engine, która pozwala na zwiększenie wydajności o 15%* oraz procesory NVIDIA współpracujące z DirectX11. Wysoka wydajność notebooków idzie w parze oryginalną stylistyką i niewielką wagą.
 
 
ASUS U41
 
 
Do 10 godzin pracy na baterii

W pośpiechu, który towarzyszy nam każdego dnia, potrzebujemy rozwiązań zapewniających nieskrępowaną mobilność. Producent, wyposażając notebooki U31 oraz U41 w dwie nowoczesne technologie redukujące pobór mocy, zadbał, aby urządzenia serii U potrafiły pracować bardzo długo bez potrzeby ładowania baterii. Dzięki nim praca na komputerze przenośnym bez potrzeby podłączenia do prądu może trwać nawet do10 godzin. Pierwszą z wspomnianych technologii jest Super Hybrid Engine, która inteligentnie redukuje pobór energii, gdy tylko tryb pracy komputera na to pozwala. Druga to NVIDIA Optimus, która automatycznie przełącza pracę pomiędzy zintegrowaną kartę graficzną a dedykowaną GeForce GT425M/GT415M.
 

Ultra Slim Design


ASUS dba nie tylko o doskonałe parametry techniczne swoich urządzeń, ale także o ich oryginalny design. Modele U31 i U41 są wyjątkowo smukłe, lekkie i wyposażone w obudowę o grubości mniejszej niż 2,5 cm.

Doskonały wygląd podkreśla również obudowa monitora wykończona szczotkowanym aluminium. Notebooki są dostępne w dwóch kolorach – czarnym oraz srebrnym.

Notebooki U31 i U41 będą dostępne w Polsce w grudniu tego roku, w sugerowanych cenach: U31 od 3399 PLN, U41 od 3899PLN.
 
 
 
Poprawiony: sobota, 27 listopada 2010 12:48
 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja