PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Statystyka

Użytkowników : 60
Artykułów : 354
Odsłon : 1229179

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Naturalny wybór: ASUS wprowadza nową serię przyjaznych środowisku notebooków U Bamboo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysiek   
poniedziałek, 19 lipca 2010 12:15
ASUS, jako firma zaangażowana w ochronę środowiska, wprowadziła na rynek nową kolekcję notebooków U Bamboo. Łączą one w sobie nowoczesne wzornictwo, ekologię i najnowsze rozwiązania technologiczne. Są doskonałym przykładem na to, że dbałość o środowisko nie wymaga rezygnacji z innowacyjności i stylu.
 
ASUS U Bamboo
 
 
Piękno na zewnątrz

Notebooki serii U Bamboo zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie elegancję i zarazem ekologiczny styl życia. Ich obudowa została w części wykonana z ciemnobrązowego drewna bambusowego. Elementy wykonane z tego materiału doskonale komponują się z fragmentami aluminiowymi, dzięki czemu notebooki te mają lekką i wyjątkowo stylową linię.
Projektanci firmy ASUS wybrali bambus nie tylko ze względu na jego ujmujący wygląd. Surowiec ten jest niezwykle przyjazny środowisku, a jego utylizacja nie przysparza naturze większych kłopotów. Ponadto opakowania, w których sprzedawane są notebooki linii Bamboo są wykonane z naturalnych materiałów, nadających się do recyclingu.
 

Piękno we wnętrzu

Firma ASUS zawsze starała się tworzyć produkty wyposażone w najnowsze rozwiązania. Seria U Bamboo posiada technologię „Super Hybrid Engine” (SHE), która optymalizuje zużycie energii i wydłuża czas pracy baterii. Modele te wyposażone są również w technologię NVIDIA Optimus, która inteligentnie optymalizuje pracę naszego komputera. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością graficzną, wtedy, gdy jej potrzebujemy, zapewniając oszczędność baterii podczas mniej wymagających zadań.

Notebooki serii U Bamboo posiadają także technologię „Syncables”, która umożliwia synchronizację z innymi urządzeniami, takimi jak: komputer stacjonarny, telefon komórkowy, czy aparat cyfrowy. Dzięki temu rozwiązaniu mamy łatwiejszy i szybszy dostęp do naszych danych.

Notebooki tej serii są także wyposażone w port USB 3.0. Technologia USB 3.0 jest nawet dziesięciokrotnie szybsza od USB 2.0.
Nowy interfejs jest jednak w pełni kompatybilny ze starszymi urządzeniami. Dodatkowo, tym co go wyróżnia, jest dbałość o środowisko naturalne. USB 3.0 mimo większej prędkości przesyłu danych potrzebuje do tego znacznie mniej energii.
 

Piękno w każdym detalu

Każdy egzemplarz notebooków z kolekcji Bamboo jest rygorystycznie testowany pod kątem spełnienia norm jakości firmy ASUS. Ekrany muszą otrzymać gwarancję „Zero Bright-Dot”, która zapewnia brak martwych pikseli. Modele te są również zaopatrzone w technologię ASUS Splendid Video Intelligence, która gwarantuje doskonałą ostrość i jakość obrazu.
 
 
źródło: http://asus.com.pl
Poprawiony: poniedziałek, 19 lipca 2010 12:29
 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja