PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Statystyka

Użytkowników : 210
Artykułów : 354
Odsłon : 1422476

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Dropbox: limity chmurowych powierzchni dyskowych dla płatnych kont zostały podwojone PDF Drukuj Email
wtorek, 07 sierpnia 2012 08:45

Dropbox przygotował dla swoich użytkowników nie lada niespodziankę – podwoił limity dla abonentów kont Pro.

Dropbox

Konkurencja w sektorze chmurowych przestrzeni na dane z każdym miesiącem ogromnie się rozrasta – z trzech serwisów na początku teraz zrobiło się ich dobre kilkanaście, jeśli nie więcej. Wszystkie przebijają się swoimi ofertami, aby zyskać uznanie użytkowników. Dropbox, jedno z najpopularniejszych tego typu narzędzi także nie składa broni – właśnie podwoiło limity dla płatnych kont.

Dotychczas za 9,99 dolarów miesięcznie użytkownik miał do dyspozycji 50 GB na dane – teraz w tej samej cenie otrzyma dwa razy więcej, czyli 100 GB. Za 19,99 dolarów natomiast abonent może wykorzystać nie 100, a 200 GB. Dodatkowo Dropbox uruchomił nowy plan – 500 GB pojemności za 50 dolarów bez centa.

Zmiany dotyczą jednak wyłącznie płatnych kont – darmowe wciąż pozwalają na przechowywanie 2 GB danych, z możliwością rozszerzenia do 18 GB poprzez premie w wysokości 500 MB.

„Od niepamiętnych czasów (2008) ludzie prosili nas o powiększenie Dropboxa. Słyszeliśmy prośby od architektów z olbrzymimi plikami z projektami oraz fotografów z ogromnymi portfolio, ale przede wszystkim od rodzin, które mają więcej niż 100 GB zdjęć, dokumentów i filmów. Dziś z przyjemnością informujemy, że nasze aktualizacje są naprawdę ogromne” powiedział jeden z przedstawicieli Dropboxa."

 

źródło: benchmark.pl

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja