PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Statystyka

Użytkowników : 210
Artykułów : 354
Odsłon : 1422453

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

ASUS: ulepszone wersje płyt głównych FM1 i AM3+ ze złączem Thunderbolt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Guzek   
środa, 25 lipca 2012 11:38

ASUS zaprezentował nowe rewizje płyt głównych dla procesorów AMD, które są w pełni kompatybilne z systemem operacyjnym Windows 8 i oferują złącze Thunderbolt.

ASUS: ulepszone wersje płyt głównych FM1 i AM3+ ze złączem Thunderbolt

Premiera systemu operacyjnego Microsoft Windows 8 zbliża się coraz większymi krokami, ale niestety nie wszystkie podzespoły komputerowe mogą z nim działać poprawnie. Z tego powodu niektórzy producenci zapewniają certyfikaty zgodności lub po prostu wydają ulepszone konstrukcje. Z drugiego rozwiązania skorzystała właśnie firma ASUS.

W ofercie tajwańskiego producenta pojawiły się nowe wersje topowych płyt głównych dla procesorów AMD - F1A75-M PRO R2.0 z podstawką FM1 oraz M5A99FX PRO R2.0, SABERTOOTH 990FX R2.0 i Crosshair V Formula-Z z podstawką AM3+.

Warto zaznaczyć, że nowe płyty główne trochę się różnią od poprzednich rewizji - F1A75-M PRO, M5A99FX PRO, Sabertooth 990FX oraz Crosshair V Formula. Konstrukcje pod AM3+ zostały wzbogacone o pinowe złącze Thunderbolt do podłączenia specjalnej karty rozszerzeń.

Dodatkowo wszystkie modele oferują technologie Dual Intelligent Processors 3, Remote GO!, Network iControl, Fast Boot, ASUS Boot Setting oraz DirectKey, które uwydatniają możliwości nadchodzącego Windows 8.

Nowe płyty główne wkrótce powinny trafić do sprzedaży, ale niestety nie wiadomo na ile zostaną wycenione. Wiadomo jednak, że z Crosshair V Formula-Z dodawana będzie gra DiRT Showdown

źródło: benchmark.pl

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja