PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Statystyka

Użytkowników : 57
Artykułów : 354
Odsłon : 1221828

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Historia designu ASUS Transformer Pad PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Guzek   
czwartek, 19 lipca 2012 19:52

Rodzina produktów Transformer Pad po raz kolejny pokazała, że firma ASUS stale dostarcza swoim klientom dokładnie tego, czego oczekują od urządzeń mobilnych. Wprowadzony na rynek w marcu 2011 roku, Eee Pad Transformer był doskonałym przykładem pomysłowości i innowacyjności dzięki mobilnej stacji dokujacej.

Historia designu ASUS Transformer Pad

Zespół odpowiedzialny za design urządzeń Transformer Pad chcieli stworzyć tablet, który sprawdzi się zarówno w odtwarzaniu multimediów, jak i w pracy zawodowej. Tablety przeszły prawdziwą ewolucję i są obecnie dostępne w różnych przedziałach cenowych i z różnymi specyfikacjami.

Aby uczcić sukces rodziny tabletów Transformer Pad, firma ASUS nagrała serię filmów omawiających szczegółowo historię urządzeń. Dostępne są również wywiady z kierownikami projektów i projektantami, dzięki czemu klienci korzystający z tabletów Transformer mogą lepiej zrozumieć swoje urządzenia.

Przygotowanie do transformacji

Każdy produkt ma swoją historię. Wszystko zaczyna się od rysunków poglądowych; następnie produkt musi przejść cały cykl procesów zanim zacznie być masowo produkowany. Historia rodziny produktów Transformer Pad zaczyna się od krótkiego wstępu ze strony prezesa firmy ASUS - Jonney'go Shiha. Następnie pokazany zostaje wywiad z kierownikiem odpowiedzialnym za produkt i zaprezentowane zostają różne etapy projektowania urządzenia. Na koniec zespół projektantów tłumaczy, jak powstał Eee Pad Transformer Prime. Film prezentuje również produkty Transformer Pad, które będą dostępne w przyszłości. Film można zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem:http://youtu.be/QWYTghVZpNo.

Kolejna transformacja


Zanim urządzenia Eee Pad Transformer i Eee Transformer Prime osiągnęły sukces, były już prowadzone prace nad kolejnymi dwoma modelami: Transformer Pad oraz Transformer Pad Infinity. Mając już podstawy po stworzeniu pierwszego Transformera, firma ASUS opracowała nową ofertę tabletów opierając się na opiniach klientów, aby móc dotrzeć z produktem dotrzeć do jak najszerszego grona konsumentów. Historia nowej rodziny Transformer Pad omówiona została w drugim filmie dostępnym pod adresem:http://youtu.be/bqus37RcTSY

ASUS Transformer Pad Infinity

Podobnie jak w przypadku innych tabletów z rodziny Transformer Pad, model Infinity może korzystać z innowacyjnej, mobilnej stacji dokującej. Transformer Pad był najlepiej sprzedającym się tabletem z systemem Android, a Infinity, a wszystkie jego możliwości i funkcje zostały znacznie ulepszone w Infinity. Szczególnym usprawnieniem był ekran Full HD zapewniający doskonały obraz podczas oglądania filmów.Serce Transformer Pad Infinity stanowi czterordzeniowy procesor NVIDIA®’s Tegra® 3 T33 4-PLUS-1™, który zawiera w sobie 12-rdzneiowy procesor graficzny GeForce®. Dodatkowy, oszczędzający energię rdzeń procesora zajmuje się mniej wymagającymi zadaniami, np. odtwarzaniem muzyki i filmów i jest zupełnie całkowicie dla systemu operacyjnego i aplikacji. Czterordzeniowy procesor Transformer Pad Infinity taktowany jest zegarem 1.6GHz, dzięki któremu doskonale radzi sobie z odtwarzaniem filmów Full HD; monitor o proporcjach obrazu 16:10 i rozdzielczości 1920 x 1200 zapewnia szeroki, 178-stopniowy kąt widzenia, co oznacza, że doskonale nadaje się do oglądania filmów Full HD, grania w najnowsze gry komputerowe i przeglądania stron internetowych - zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz dzięki wysokiej jasności, jaką zapewnia technologia Super IPS+. Tablet posiada przednią kamerę 2MP i tylną kamerę 8MP z dużą przesłoną F/2.2 i pięcioczęściowymi soczewkami. Jego grubość to zaledwie 8,5mm. Jego metalowa obudowa z eleganckim wykończeniem dostępna jest w kolorze szarym i złotym. W Internecie opublikowano film omawiający specyfikację Infinity, dzięki czemu konsumenci mogą zobaczyć, ile wysiłku włożono w opracowanie urządzenia, które zapewnia dużą moc obliczeniową i wyróżnia się eleganckim designem. Film dostępny jest pod adresem:http://youtu.be/s7YvXgHe5UY.

 

więcej informacji oraz zdjęcia na oficjlanej stronie ASUS Polska

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja