PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Statystyka

Użytkowników : 60
Artykułów : 354
Odsłon : 1229186

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

ASUS ROG Vulcan PRO - nowy zestaw słuchawkowy dla graczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Guzek   
środa, 18 lipca 2012 22:08

ASUS ROG Vulcan PRO to najnowsze słuchawki z serii Republic Of Gamers przeznaczonej dla bardziej lub mniej profesjonalnych graczy. Są one bezpośrednim spadkobiercą wcześniejszego modelu Vulcan ANC, garściami biorąc z niego to co było najlepsze.

ASUS ROG Vulcan PRO - nowy zestaw słuchawkowy dla graczy


To jednak nie oznacza, że Vulcan PRO jest tym samym produktem pod inną nazwą. ASUS postanowił dostarczyć nam zestaw słuchawkowy jeszcze lepszy, fajniejszy i bardziej wypasiony technologicznie. Najważniejszą innowacją jest zastosowanie procesora dźwiękowego sygnału cyfrowego ROG Spitfire, który redukuje szumy aktywnie - pozbywając się tych o niskich częstotliwościach, oraz pasywnie - eliminując dźwięki otoczenia o wysokich częstotliwościach. Co ważne, nie wymaga to żadnego oprogramowania czy sterowników. Wszystko dzieje się na poziomie sprzętowym.

Za wysoką jakość dźwięku będą odpowiadać 40-milimetrowe przetworniki wykonane z magnesów neodymowych. Dodatkowo udostępnione nam są funkcje takie jak FPS EQ, która odpowiada za właściwe pozycjonowanie dźwięku, wzmacniacz słuchawkowy (wzmacniający brzmienie najcichszych dźwięków) oraz wirtualny tryb 7.1. Wszystkie trzy są opcjonalne i możemy je włączyć lub wyłączyć za pomocą przycisków na panelu kontrolnym słuchawek.

Konstrukcja zestawu słuchawkowego to przede wszystkim plastik (pałąk) oraz metal (boczne elementy). Gąbki typu "memory" są pokryte sztuczną skórą wyprodukowaną w Japonii, która zapewni komfort w trakcie długich sesji. Na koniec warto wspomnieć o dodatkach: torbie przenośnej, odczepianym mikrofonie oraz kablu który możemy odłączyć od słuchawek co zmniejsza ryzyko niepotrzebnej plątaniny.

Cena ani data premiery nie są jeszcze znane.

 

więcej info oraz specyfikacja: pclab.pl

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja