PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Statystyka

Użytkowników : 60
Artykułów : 354
Odsłon : 1229168

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Asus Xonar Essence One Plus Edition ze wzmacniaczamii TI-OPA2132PA i NS-LM4562NA PDF Drukuj Email
środa, 04 lipca 2012 15:43

Na rynku debiutuje wzbogacona o dodatkowy zestaw wzmacniaczy wersja cyfrowo-analogowego przetwornika firmy Asus – Xonar Essence One Plus Edition.

Asus XonarAsus Xonar Essence One Plus Edition to zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz słuchawkowy w jednym. Urządzenie charakteryzuje się między innymi możliwością ośmiokrotnego systematycznego zwiększania próbkowania (za co jego podstawowa wersja otrzymała wyróżnienie CES Innovations Award w kategorii audio).

Nowa edycja urządzenia wyposażona została w dodatkowy zestaw sześciu wzmacniaczy operacyjnych, które umożliwić mają dokonywanie głębokich modyfikacji dźwięku bez konieczności lutowania. 4 wzmacniacze Texas Instruments TI-OPA2132PA i dwa NS-LM4562NA wzmacniają sygnał analogowy, określają ton i barwę dźwięku, dając łącznie pięć unikalnych opcji zmiany tonu.


W zestawie nie zabrakło także zacisku IC, śrubokrętu oraz przewodnika z poradami opracowanymi przez zespół Xonar. Jeśli to wszystko to wciąż za mało, warto dodać, że zestaw jest kompatybilny także z innymi produktami z tej serii, między innymi Xonar Essence ST/STX, Xonar Xense oraz Xonar DS/DSX.

Przetwornik Xonar Essence One Plus Edition umożliwia 32-bitowe symetryczne zwiększanie próbkowania. Za rozdzielanie sygnału analogowego i cyfrowego odpowiada natomiast technologia Hyper Grounding, która dodatkowo oczyszcza dźwięk. Z kolei zintegrowany wzmacniacz o rezystancji 600 Ohm powinien bez problemu odpowiadać wszystkim dostępnym aktualnie zestawom słuchawkowym.

Wśród dodatkowych atutów swojego urządzenia firma Asus wymienia między innymi uznany kondensator WIMA, asynchroniczny transfer danych oraz zrównoważone złącza XLR, dzięki którym podłączenie profesjonalnego sprzętu ma być znacznie łatwiejsze. Urządzenie już wkrótce pojawi się na polskim rynku.

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja