PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Statystyka

Użytkowników : 57
Artykułów : 354
Odsłon : 1221831

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Synology DiskStation DS112+: uniwersalny serwer NAS dla małych i średnich firm PDF Drukuj Email
niedziela, 24 czerwca 2012 13:45

Firma Synology zaprezentowała DiskStation DS112+ – kompaktowy, centralny magazyn danych przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw.

SynologySynology DiskStation DS112+ to uniwersalny serwer NAS charakteryzujący się, jak zapewnia producent, dużą wydajnością oraz cichą i energooszczędną pracą. Właśnie dlatego jego główną grupą docelową są małe i średnie przedsiębiorstwa.    

Ten centralny magazyn danych wyposażony został w procesor taktowany zegarem 2,0 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Taki zestaw zagwarantować ma w przypadku systemu Windows prędkość zapisu równą 107 MB/s, a odczytu – 76 MB/s. Z tyłu urządzenia znalazły się również dwa porty USB 3.0, mające zapewniać transfer danych do 5 Gb/s.

Wspomniana już cicha praca - do 18,4 dB(A) - możliwa ma być dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji obudowy. Charakteryzuje się ona dwoma otworami wentylacyjnymi oraz niskoobrotowym, 60-milimetrowym wentylatorem, mającym dodatkowo efektywnie chłodzić cały system. Firma Synology nie zapomniała również o energooszczędności, i tak DS112+ podczas pracy zużywa zaledwie 14,6W, a w trybie hibernacji – 6,34W.

Podobnie jak we wszystkich innych serwerach z rodziny DiskStation, tak w DS112+ systemem operacyjnym, zarządzającym całą pracą jest DiskStation Manager 4.0. Oprogramowanie to oferować ma odpowiednio szeroki zakres funkcji, łatwiejszą pracę oraz zwiększoną efektywność.

„Synology DiskStation DS112+ to ciekawa propozycja dla użytkowników z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, łącząca dużą wydajność i przyjazne dla środowiska rozwiązania“ – powiedział Peter Chen, Product Manager w Synology. – „Nowy serwer gwarantuje szybki i niezawodny sposób na współdzielenie, synchronizację oraz archiwizację danych, minimalizując przy tym czas potrzebny na konfigurację i zarządzanie systemem“.

Synology DiskStation DS112+ już wkrótce trafić ma do sprzedaży na całym świecie. Nieznana jest jednak na razie cena urządzenia.

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja