PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Statystyka

Użytkowników : 60
Artykułów : 354
Odsłon : 1229190

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Asus Transformer Pad Infinity 700 w sierpniu w Wielkiej Brytanii PDF Drukuj Email
piątek, 22 czerwca 2012 08:34

Facebook, Twitter i pozostałe portale społecznościowe i mikroblogowe już od dłuższego czasu są dla nas źródłem bardzo cennych informacji. Tym razem dzięki jednemu z nich dowiedzieliśmy się kiedy w Wielkiej Brytanii (a co za tym idzie prawdopodobnie w kilku pozostałych krajach Europy – nie ukrywam, że mam taką nadzieję) zadebiutuje Asus Transformer Pad Infinity 700.

Infinity 700


Jeden z niecierpliwiących się potencjalnych klientów zapytał o dostępność Transformer Pad Infinity 700 na profilu brytyjskiego oddziału Asusa na Twitterze. Od premiery urządzenia w lutym na targach MWC 2012 w Barcelonie minie niedługo już pół roku, a wciąż nie ma żadnych konkretów dotyczących jego dostępności. Wreszcie się to zmieniło. Wiemy już, że hybryda tajwańskiego koncernu trafi na półki sklepowe w Wielkiej Brytanii w sierpniu.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu jeden z zagranicznych portali, AndroidAuthority, wyciągnął od Asusa moment premiery produktu w Stanach. Według tamtych wieści, Transformer Pad Infinity 700 ma mieć premierę pod koniec czerwca. Możliwym jest więc, że europejski debiut nastąpi nieco później lub, co gorsza, data dostępności modelu w Stanach mogła w ostatnim czasie ulec zmianie.

Szkoda, że Asus tak długo każe nam czekać na jeden z jego najciekawszych projektów (obok Padfone i modeli z Windows 8 zaprezentowanych podczas Computex 2012). Oby tylko zrekompensował się zadowalającą ceną Transformer Pad Infinity 700 w momencie rynkowej premiery. Warto bowiem zaznaczyć, że – według wstępnych informacji – jego główny rywal, Acer Iconia Tab A700, dostępny będzie w cenie od 2099 złotych.

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja