PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Statystyka

Użytkowników : 62
Artykułów : 354
Odsłon : 1238987

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Zdjęcie zrobione tabletem Asus Nexus 7 trafiło do sieci PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 czerwca 2012 19:58

Wszystkie osoby, które uważnie śledzą to, co dzieje się na rynku nowych technologii, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie wydarzenie rozpocznie się 27 czerwca. Tego właśnie dnia ruszy konferencja Google I/O, podczas której światło dzienne ma ujrzeć pierwszy tablet brandowany logo Google – Google Nexus Tablet, Google Asus Nexus, a może… po prostu, Asus Nexus 7.

Asus Nexus 7

Dziś do sieci trafiło pierwsze zdjęcie wykonane aparatem umieszczonym w tablecie Google (powyżej). Wrzucone zostało do serwisu Picasa, gdzie mamy dostęp do najważniejszych informacji o zdjęciu – łącznie z nazwą urządzenia, którym zostało zrobione (poniżej). Przy fotce tej znajduje się adnotacja „Asus Nexus 7″ – dla nas bardzo istotna. Oczywiście wszelkie metadane można łatwo sfałszować, przez co należy je traktować z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej osoba, która wrzuciła zdjęcie do sieci – Somit Bh – w swoich kręgach ma znajomych związanych z Google.

Zdjęcie zrobione przez Asus Nexus 7


Jakiś czas temu jeden z przedstawicieli Asusa zdradził, że tablet Google faktycznie ma pochodzić z fabryk tajwańskiego producenta, a jego premiera ma mieć miejsce pod koniec czerwca. Czekamy z niecierpliwością na konferencję Google I/O, podczas której poznamy wszelkie szczegóły dotyczące tego urządzenia.

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja