PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Statystyka

Użytkowników : 60
Artykułów : 354
Odsłon : 1229227

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania 9.4.2.28 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Guzek   
piątek, 15 czerwca 2012 15:54

Dla wszystkich użytkowników Asus Transformer Prime Tajwańskich koncern Asus wypuścił najnowszą aktualizację oznaczona 9.4.2.28

 Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania 9.4.2.28


Asus jest jednym z producentów, którzy nie odwracają się od posiadaczy urządzeń od dłuższego czasu dostępnych w sprzedaży. Wręcz przeciwnie – co jakiś czas wypuszcza kolejne łatki, udoskonalenia, aktualizacje, które mają wpłynąć na stabilność działania poszczególnych urządzeń, tym razem tajwański koncern udostępnił aktualizację oprogramowania oznaczoną numerkiem 9.4.2.28 dla Asusa Transformer Prime.

Jak podaje serwis tabletowo.pl o fakcie aktualizacji poinformował brytyjski oddział Asusa na Facebooku lecz aktualizacja jest normalnie dostępna również w Polsce.

Co wnosi? Jak twierdzi jeden z nich, system „dostał skrzydeł”, a oprócz tego dodana została możliwość odblokowywania ekranu metodą Face Unlock i kilka mniej istotnych nowości.

Jeśli jesteście właścicielami Asusa Transformer Prime, a tablet nie poinformował Was o dostępności aktualizacji oprogramowania, sprawdźcie ręcznie, bo być może już na Was czeka w ustawieniach.

więcej: tabletowo.pl

 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja