PRO IT
HomeNewsLinksContact UsSearch

Wieści RSS

Gadu-Gadu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Statystyka

Użytkowników : 210
Artykułów : 354
Odsłon : 1441981

Wiodące marki

Asus

3COM

Kyocera

CISCO

 

Webmastering PDF Drukuj Email
Wpisany przez Irek   
czwartek, 15 marca 2007 20:56

Webmastering

webmasteringWebmastering definiowany jest jako opieka nad serwisem WWW, polegająca na jego uaktualnianiu, rozbudowywaniu oraz planowaniu dalszego rozwoju.

Często firma tworząca stronę www nie jest zainteresowana dalszą opieką nad Waszym serwisem lub - co gorsze - tworzone strony nie są przystosowane do wprowadzania zmian i w krótkim czasie wymagają budowy od nowa.

My tworzymy serwisy z myślą o ich dalszym rozwoju. Przewidujemy także możliwość samodzielnego zarządzania treścią serwisu przez Klienta. Takie rozwiązanie nosi nazwę CMS (System zarządzania treścią ang. Content Management System - CMS). Nie jest do tego potrzebna ani znajomość kodowania stron internetowych w języku HTML/PHP, ani umiejętność ich umieszczania na serwerze (FTP). O wszystko dba oprogramowanie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem proponujemy spotkanie z naszym przedstawicielem handlowym. Podczas konsultacji zdiagnozujemy Wasze potrzeby i wypracujemy efektywny model współpracy. Z przyjemnością podejmiemy się opieki nad Waszym serwisem. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt.

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2007 22:53
 
 
Menu główne
Start
Kontakt
Webmastering
Fiskalizacja
Monitoring IP
Wiadomości
Ciekawostki
Serwis
Projekty
Plikownia
Inne menu
Szukaj
Linkownia
Mapa serwisu
Kronika
Webmastering

Webmastering

Fiskalizacja

Fiskalizacja